بانك تور آناهيتا
بانك تور آناهيتا

ژاپن يكي از كشور هاي زيبا با تاريخي غني مي باشد كه با وجود پيشرفت هاي چشمگيري كه داشته فرهنگ و سنت قديمي خودش را به خوبي حفظ كرده است. 
مسافران تور ژاپن با سفر به اين كشور مي توانند از معابد زيبا و قديمي ، موزه ها ، پارك هاي مختلف و ديگر مناظر طبيعي ژاپن ديدن كنند.البته شايان ذكر است كه سفر به ژاپن برايتان گران تمام خواهد شد اما با اين حال با رعايت برخي نكات مي توانيد از هزينه ي سفر خود بكاهيد به همين دليل است كه مسافران تور ژاپن مسافران خاصي هستند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۵:۲۳ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]

كشور سنگاپور كوچكترين كشور جنوب شرقي آسيا مي باشد كه هر ساله تعداد زيادي از گردشگران تور سنگاپور را ميزباني مي كند. سنگاپور كشوري متمول و توانگر به حساب مي آيد و در بين كشورهاي آسيايي كشوري گران محسوب مي شود. كشور سنگاپور با كشورهاي اندونزي و مالزي مرز مشترك دارد. مساحت كلي اين كشور در حدود 720 كيلومتر بوده و جمعيت آن طبق سرشماري هاي انجام گرفته، تقريبا 5 ميليون نفر تخمين زده شده است. قابل توجه گردشگران تور سنگاپور، واحد پول اين كشور دلار سنگاپور بوده و حكومت آن از نوع جمهوري مي باشد. زبان هاي رسمي اين كشور مالايي، انگليسي، تاميل و چيني است و اين مسئله سببب شده كه بسياري از تابلوهاي مهم شهر به هر 4 زبان نوشته شوند. در نظام آموزشي اين كشور زبان انگليسي هم زمان با زبان مادري به دانش آموزان آموزش داده مي شود. مردم كشور سنگاپور از چند شريعت مختلف تبعيت مي كنند كه حدود 44 درصد آن ها پيرو آيين هاي تائو و بودايي، حدود 18 درصد پيرو دين مسيحيت، حدود 14 درصد مسلمان، حدود 5 درصد هندو هستند و بقيه اديان ديگر را تبعيت مي كنند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۸:۴۰ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]

يكي از مهم ترين آثار تاريخي و فرهنگي در كشور اتريش قصر شونبرون مي باشد. معناي لغوي قصر شونبرون در زبان اتريش بهار زيبا ترجمه مي شود كه در زمان هاي قديم محل اقامت تابستانه ي امپراطور هاي اتريش بوده است. اين كاخ در سال 1960 به عنوان يكي از برترين جاذبه هاي گردشگري اين كشور ثبت شده است كه امروزه با استقبال چشمگيري از سوي گردشگران تور اتريش قرار گرفته است. همان طور كه گفته شد قصر شونبرون يكي از مجلل ترين و با شكوه ترين استراحت گاه هاي پادشاهان آن دوره بوده است كه در باغ هاي اطراف آن به شكار مي پرداختند. آخرين پادشاهي كه توانست در اين كاخ سكونت دااشته باشد ، پادشاه فرنيناد دوم بود كه پس از مرگش هم اين قصر مجلل را به همسر دومش در وصيت نامه هديه كرده بود كه وي با توجه به علاقه ي زيادي كه به قصر شونبرون داشت سال هاي زيادي را در آن به همراه فرزندانش سپري كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۱:۴۳ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]

جمهوري سوريه كشوري در بخش جنوب غربي آسيا و در جوار درياي مديترانه است كه هر ساله گردشگران تور سوريه را پذيرا مي باشد. تشكيلات حاكم بر اين كشور، حزب سوسياليست بعث مي ‌باشد. سوريه از سمت شمال با كشور تركيه، از شرق با كشور عراق، از غرب با كشور لبنان و از جنوب غرب با كشور اسرائيل و از غرب با درياي مديترانه و از جنوب با كشورهاي اردن و فلسطين هم مرز است. دمشق پايتخت سوريه و حلب بزرگترين شهر اين كشور است كه دو مكان محبوب براي گردشگران تور سوريه مي باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۴:۳۱ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]
شهر بلگرد واقع در كشور صربستان، بزرگ ترين شهر و پايتخت اين كشور است. معناي لغوي بلگراد، شهر سفيد مي باشد. شهر بلگراد در نزديكي 2 رود ساوا و دانوب مي باشد.
گردشگران تور بلگراد در فصل هاي بهار و تابستان به شهر زيبا سفر مي كنند. يكي از كار هايي كه گردشگران تور بلگراد به آن علاقه مند هستند، قدم زدن در خيابان هاي اين شهر و ديدن معماري زيبا و آثار تاريخي بلگراد مي باشد. همچنين اين شهر داراي چندين پارك ها و درياچه ي زيبا است. آب و هواي بلگراد گرم و معتدل بوده و ميزان بارندگي در تمام فصل هاي سال زياد است. ميانگين دماي بلگراد حدود 12 درجه سانتي گراد مي باشد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۳:۵۵ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]

گرجستان تنوع زيادي در بخش تفريحات دارد. از تفريحات آبي در فصل تابستان گرفته تا اسكي در فصل زمستان. اما تفريحات آبي در اين كشور براي گردشگران تور گرجستان حرف اول را مي زند. پارك آبي گرجستان واقع در تفليس يكي از اماكن تفريحي بسيار جذاب براي گردشگران مي باشد كه با فاصله ي 5 كيلومتري از مركز شهر قرار دارد. لين پارك آبي علاوه بر مسافرين خارجي براي مردمان گرجستان نيز جذاب مي باشد. 

پارك آبي تفليس در سال 2007 افتتاح شده است و به صورت سر باز مي باشد. استخرهاي سر باز عموما در فصل هاي گرم مثل تابستان فعاليت دارند و پارك آبي گرجستان از اواخر فصل بهار تا اوايل پاييز براي عموم آزاد مي باشد. البته مردمان گرجي در فصل پاييز هم از اين استخرهاي رو باز استفاده مي كنند زيرا كه بدنشان به سرما مقاوم است. پارك آبي هر روزه از 9 صبح


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۷:۳۸ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]

دبي شهري توريستي است كه جاذبه هاي گردشگري و تفريحي بسياري دارد. سالانه گردشگران زيادي به اين شهر زيبا سفر مي كنند، همچنين اكثرا توريست هاي دبي از هموطنان عزيزمان هستند كه در هر ماه از سال با تور دبي به اين شهر سفر مي كنند. يكي از جاذبه هاي گردشگري و بسيار ديدني كه در اين شهر وجود دارد برج خليفه است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۴۱:۵۰ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]

آفريقا سومين قاره پهناور جهان پس از آسيا و آمريكا است كه به دو بخش آفريقاي شمالي و آفريقاي جنوبي تقسيم مي شود كه آفريقاي جنوبي مكان مناسب تري براي تور آفريقا به شمار مي رود. مساحت اين قاره حدود 30 ميليون كيلومتر مربع مي باشد، عرض اين قاره حدود 8 هزار كيلومتر از شمال به جنوب و طول آن حدود 7 هزار كيلومتر از شرق به غرب مي‌ باشد. قاره آفريقا با بيش از يك ميليارد نفر جمعيت داراي 61 كشور بوده كه حدود يك هفتم از جمعيت جهان را در خود جاي داده‌ است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۳:۱۴ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]
شهر اصفهان با دارا بودن صدها اثر تاريخي و طبيعي و طبيعت بكر خود، ‏همه ساله پذيراي مسافران زيادي است؛ مسافراني كه خيلي از آنها، ‏مكان‌هاي ديدني شهر را مي‌شناسند اما بسياري از آن ها نيز به دنبال ‏زيباترين مكان‌هاي گردشگري شهر اصفهان هستند‎ . در اصفهان گردشگران مي توانند از معماري زيباي اسلامي، پل هاي سر ‏پوشيده، كاخ ها،مسجد ها و همچنين مناره هاي منحصر به فرد معروف ‏اصفهان ديدن نمايند‎.  
اين امر باعث شده‌است كه در فرهنگ ايراني اصفهان، نصف جهان لقب ‏بگيرد و گردشگران داخلي و خارجي بسياري به سفر اصفهان ترغيب شوند. ‏ميدان نقش جهان در اصفهان يكي از بزرگترين ميدان‌هاي دنيا است و ‏نمونه برجسته‌اي از معماري ايراني-اسلامي است كه توسط يونسكو به ‏عنوان ميراث جهاني ثبت شده‌است‎.  

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۶:۲۸ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]

آنتاليا يكي از شهرهاي ساحلي كشور همسايه تركيه مي باشد، شرايط جوي آب و هواي اين شهر براي سفر در فصل هاي بهار و پاييز بسيار مناسب است. در تور آنتاليا بايد خيلي به مسئله آب و هوا دقت زيادي كرد، زيرا آب و هواي گرم و شرجي در فصول گرم سال بسيار نامناسب براي مسافران اين تورها مي باشد. تور آنتاليا يكي از تورهايي است كه در فصل تابستان كه دماي هوا بين 35 الي 45 درجه سانتي گراد و رطوبت آن بين 65 الي 85 درصد مي باشد اكثر توريستها را به سواحل و پلاژهاي زيباي آنتاليا مي كشاند. در ضمن بهتر است بدانيد كه اين شهر داراي بيش از 10 ماه آفتابي در سال مي باشد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۲:۴۱ ] [ آناهيتا ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 254
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب